FilmIte.ucoz.net

Saturday, 2024-04-20, 5:48 AM
Welcome Guest

Sign Up
Login

Serious Sam 3: BFE [BG] - Forum


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nIkIt0  
Forum » Игри » Екшън » Serious Sam 3: BFE [BG]
Serious Sam 3: BFE [BG]
nIkIt0Date: Wednesday, 2013-02-06, 0:15 AM | Message # 1
СОБСТВЕНИК
Group: Administrators
Messages: 145
Reputation: 0
Status: Offline
Download: Serious Sam 3 BFE 2012 -SHIELD BG.torrent

## Коментар : Жанр: Action (Shooter) / 3D / 1st Person

Подобни игри: Dreamkiller, Painkiller, Painkiller Expansion Pack: Battle Out of Hell, Painkiller: Overdose, Serious Sam 2, Serious Sam: The First Encounter, Serious Sam: The Second Encounter

Интерфейс: Английски (ENG) или Български (BG)

Serious Sam 3: BFE е славно завръщане към златната игра на екшъните от първо лице, където мъжете бяха мъже, защитата бе за аматьорите, а дърпането на спусъка бе съпроводено с огромни експлозии. Служейки като предистория на оригиналния Serious Sam: The First Encounter, действието в Serious Sam 3 се развива по време на последната битка на Земята срещу нахлуващите легиони от психично болни и освирепели зверове и наемници. На фона на разпадащите се храмове на древната цивилизация на Египет и унищожените градове от 22 век, Serious Sam 3 съчетава характеристиките на класическа нервна и запъхтяна пуцалка, подкрепена с модернизиран геймплей.


## Изисквания : Минимал: Windows XP 32-bit (with service pack 2 or 3) / 7; CPU: Dual-core from Intel or AMD at 2.0 GHz; Video Card: NVIDIA GeForce 7800/7900/8600 series; Sound Card: DirectX9.0c Compatible Sound Card 

## Инсталация :

1. Отворете setup.exe

2.Инсталирайте играта.

3.Копирайте крака.

4.Играйте


 
Forum » Игри » Екшън » Serious Sam 3: BFE [BG]
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Сайт меню
Мини профил
Saturday | 5:48 AM

Препоръчваме ви
Препоръчваме ви

     
Влез
Часовник
Анкета
ХАРЕСВА ЛИ ВИ САЙТА НИ ЗА ФИЛМИ?!
Total of answers: 78
.
...